Referencje

Od ponad 50 lat zajmujemy się konstrukcjami spawanymi i posiadamy odpowiednią wiedzę fachową. Założona jako spółka siostrzana wiodącej niemieckiej firmy spawalniczej od samego początku spełnialiśmy najwyższe standardy jakościowe. Niemieckie kierownictwo i kompleksowe zapewnienie jakości gwarantują wysoki standard, który sprawia, że jesteśmy mile widzianym dostawcą dla wymagającej branży budowy maszyn i urządzeń.

Nasz zakład produkcyjny jest przeznaczony do wydajnej produkcji ciężkich i wielkogabarytowych elementów; zapraszamy do nas, aby przekonać się o tym na własne oczy!

W ciągu ostatnich 50 lat z powodzeniem zrealizowano niezliczone projekty, w szczególności w następujących sektorach:

Budowa maszyn

Jesteśmy uznanym dostawcą renomowanych producentów maszyn, w szczególności z Niemiec, Francji i Szwajcarii. Tutaj dostarczamy głównie do następujących branż: budowa pras, budowa przekładni, budowa młynów, budowa statków, centra obróbcze

Budowa urządzeń

Dostarczamy również konstrukcje spawane „na miarę” do budowy urządzeń. Dostarczane gałęzie przemysłu to przede wszystkim przetwórstwo stali, budowa elektrowni, rozdrabniarki, itp.

Budownictwo i infrastruktura

Ponadto zdobyliśmy już doświadczenie w budownictwie. Między innymi, pozwolono nam już produkować grupy elementów spawanych dla stadionów, mostów i inżynierii wodnej.

Energia odnawialna

W ramach przyszłościowej dziedziny energii odnawialnych mamy doświadczenie w produkcji platform dla turbin wiatrowych i zespołów stosowanych w sektorze offshore.

Jesteś zainteresowany?