Usługi

Doradztwo w zakresie spawania

Widzimy siebie jako usługodawcę, który wspólnie z klientem szuka najlepszego rozwiązania. Cieszymy się, że możemy podzielić się naszym bogatym doświadczeniem i wspólnie z Państwem opracować opłacalne rozwiązania.

Produkcja konstrukcji spawanych o wadze do 200 ton

Prawie nikt w Europie nie jest w stanie dotrzymać kroku naszym rozmiarom i klasie wagowej w produkcji konstrukcji spawanych.  Możemy obrabiać zarówno stale konstrukcyjne, jak i drobnoziarniste stale konstrukcyjne oraz konstrukcje kompozytowe wykonane ze staliwa.

W połączeniu z niemieckim rozumieniem jakości, efektywności i konkurencyjnych struktur płacowych, możemy zaoferować Państwu kompletny pakiet, który nie ma sobie równych.

Wyżarzanie odprężające

Posiadamy niezbędną infrastrukturę do odprężającego wyżarzania produkowanych elementów.

Obróbka mechaniczna

Oferujemy również szeroki zakres obróbki mechanicznej; dzięki naszym maszynom możemy również obrabiać duże i ciężkie konstrukcje spawane z najwyższą precyzją.

Prace naprawcze w zakresie spawania

Oprócz produkcji nowych detali chętnie wykonujemy również remonty starszych konstrukcji spawanych i wykonujemy niezbędne naprawy spawów.

Transport & Logistyka

Dbamy o wszystkie aspekty transportu, logistyki i odprawy celnej tak, aby Państwa elementy dotarły punktualnie i w nienaruszonym stanie do miejsca przeznaczenia.

Jesteś zainteresowany?